Lohusuu Vallavolikogu

Info volikogu istungite kohta

 

Volikogu esimees on Aivar Altmäe ja temaga saab ühendust telefonil:53735507 või e-mailil: altmaeaivar@hot.ee

 Volikogu esimehe vastuvõtt iga kuu esimesel ja kolmandal teisipäeval kella 10.00-14.00 ( palume eelnevalt kokku leppida)

Volikogu aseesimees on Tarmo Tomson ja temaga saab ühendust e-maili aadressil:  tomson.tarmo@gmail.com

Volikogu liikmed:

Einar Hinno  e-mail: einar.hinno@gmail.com

Anneli Kaasik e-mail: anneli.kaasik.005@mail.ee

Toivo Kivi  e-mail:  toivo.kivi@gmail.com

Vitali Ossipenko  e-mail: vossipenko@gmail.com

Andrei Eero  e-mail: andreieero@gmail.com

German Bestšastnõi  e-mail: info@germanitalu.ee

Marju Soop  e-mail: marjusoop@gmail.com

 

Volikogu juurde on moodustatud järgmised komisjonid :
 

Revisjonikomisjon:

esimees              Tarmo Tomson

aseesimees        Vitali Ossipenko

komisjoniliige     Aivar Altmäe

Eelarve ja majanduskomisjon

esimees             Tarmo Tomson

aseesimees      Vitali Ossipenko

liikmed : Anneli Kaasik, Tatjana Kriiskamägi, Aivar Altmäe

Haridus- ja kultuurikomisjon

esimees            Marju Soop

aseeesimees   Aivar Altmäe

liikmed: Marika Oolberg, Natalja Tumanova, Maie Soosalu, Õie Kurits, Helle Vaher